Logo Hradecká paroplavební společnost

Akce a novinky

PRONÁJEM LODI BEZ KAPITÁNA

Byl zahájen pronájem motorových lodí pro 6 osob (viz. Naše služby).

 

11. Nábřeží paromilů

Již tradiční akce se uskutečníla poslední prázdninovou sobotu 31. 8. 2013.

Více informací najdete na www.nabreziparomilu.cz

Videoraportáž na You Tube : http://youtu.be/X2qWqdbPJ7Y

10. mezinárodní nábřeží paromilů - 25.08.2012

17.6. 2009 Ceny Kudy z nudy 2009 Děkujeme touto cestou všem příznivcům, kteří pro nás hlasovali v soutěži „Ceny Kudy z nudy 2009“. Naše aktivita, nazvaná „Romantický výlet po Labi“ získala v soutěži 2. místo v kategorii Vodní turistika. Soutěž uspořádala agentura CzechTourism pod záštitou Ministerstva pro místní rozvoj ČR a Asociace krajů ČR. Soutěž odstartovala 1. března a do 30. dubna o nominacích rozhodovali návštěvníci portálu www.kudyznudy.cz a zástupci krajů a turistických regionů. Své favority hledali ve 14 podkategoriích (adrenalinové aktivity, zimní sporty nebo výlety za poznáním či zábavou) a v 15 turistických regionech. Odborná porota pak z 290 nominací vybrala tři nejlepší v každé podkategorii. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo 17.6. 2009

Nábřeží paromilů

Stále většímu zájmu se těší akce „Nábřeží paromilů“. Kdo se v tento den na Eliščino nábřeží do Hradce Králové vydá, určitě nelituje. K vidění jsou desítky parních strojů, lodní modely poháněné párou, parní válec MAMUT, nákladní automobil Škoda Sentinel, Knausova parní stříkačka,a spousta dalších. Děti mají možnost se povozit na kolotoči poháněném parní lokomoboilou, či na zahradní železnici.K dispozici je vždy i občerstvení. O termínu konání akce vás budeme vždy informovat.

14.8.2004 - Křest lodi „Královna Eliška“

Slavnostní křest naší nové parní lodi „Královna Eliška“ proběhl 14.8. 2004 za účasti představitelů města včetně pana primátora a za účasti zástupců církve. Lodi se dostalo požehnání od hradeckého biskupa Domonika Duky, poté i od kardinála Joachima Meissnera z Kolíny nad Rýnem.

znak - Hradecká paroplavební společnost
Logo Hradecká paroplavební společnost

Děkujeme za podporu Magistrátu města Hradce Králové


Region-tour.cz | Vaše dovolená v Česku
www.hradeckralove.org | www.hradeckralove.cz | Hradecká paroplavební společnost 2013